Reklamy zde !

Kontrola SB zde !

Květen 2013

Dívka v sedle 1.díl

28. května 2013 v 19:44 | Anísek |  The Sims 3
Mám tu pro vás 1.díl fotopříběhu dívka v sedle :). tak tady to je :).
Ihned co jsme vstala jsem si šla udělat snídani což je kakao a moje oblíbené vafle ! :).Bohužel nejsem tak skušená kuchařka aby se mi to podařilo nespálit.Co jiného jsem mohla udělat ! :D
A v tom slyším zvonek ...

Bleskovka č.5

18. května 2013 v 22:27 | Anísek |  Soutěže
1.Hraje zde někdo z vás Minecraft ? :D
2.Znáte Minecraft ?
3.Koukáte se v pátek na Vyprávěj ?
4.Koukáte se na letsplaye z The sims 3 ?
5.Dík za odpovědi a diplo bude společný ! :)

Odměny za bleskovku č.4

9. května 2013 v 17:51 | Anísek |  Soutěže
Nešel mi tam vložit obrázek :( .

Úvod Dívka v sedle

8. května 2013 v 12:05 | Anísek |  The Sims 3
A je tady první díl fotpříběhu ze hry The Sims 3 který se jmenuje Dívka v sedle :D.Doufám že nikdo z vás nemá stejný název fotopříběhu nebo tak něco protože mě příjde že jsem to slyšela :).Tak a tady je už menší úvod :).
PS:Je to můj první fotopříběh :).Nemá to ani jakože nějákou tu fotku s postavama tak se nezlobte :).

ÚVOD

Tak tohle jsem já.Abych se vám nezapoměla představit jmenuji se Ela miluju koně a žlutou barvu dokážu si vymyslet 10000 způsobů proč je moje nejoblíbenější barva zrovna žlutá.Například protože moje přijmení je tato barva nebo že mám spoustu oblečení kde je aspoň trošku žluté a tak dále .Bydlím tu sama se svou nejlepší zvířecí kamarádkou která se jmenuje Amy.Chtěla bych s ní něco dokázat.Nedávno jsem se přistěhovala sem do moc krásné vesnice s úchvatnou přírodou která se jmenuje Apolonské Pláně ( Nevím jak se to píše ).
Tohle je moje kamarádka Amy kterou mám hrozně ráda a jsem celý den s ní.Amy je pořádně vycvičená.Trénuju s ní na jízdárně nedaleko od našeho domečku.Amy je velice šikovní kuň.

Tajemství duchů - Zpráva ze záhrobí

6. května 2013 v 17:22 | Anísek |  Recenze


Dneska jsem si pro vás připravila další recenzi.Tentokrát je to recenze na knížku Tajemství duchů -Zpráva ze záhrobí myslím že to má ještě další 2 nebo 1 díl . Podle mě to je moc fajn knížka když máte chuť se bát tak je fakt super.I když zas tak strašidelná dle mého názoru není je fakt skvělá :).Určitě jí všem doporučuji .Teď už je menší popis k té knížce :).

Dvanáctiletá Ruby není jako ostatní holky. Může mluvit s duchy a vidět je. Pomalu se učí svoje nadání využívat a pomáhat těm, kteří už nežijí. Když se s ní však spojí batole Jája, je v koncích. Malý duch má zprávu pro svou rodinu, ale neumí ještě pořádně mluvit. Bude mít Ruby dostatek nápadů a důvtipu, aby pomohla tomuhle duchovi i všem ostatním, kteří ji potřebují?


Dávám deset bodů z deseti :).

Diskuze na téma:Filmy

5. května 2013 v 20:16 | Anísek |  Diskuze
Můj názor:V současné době mám ráda takoví ty spíš děcké filmy.Například Příšerky S.R.O .Jsou fakt skvělý a v tomto roce má vyjít druhý díl .Má to být nějáká univerzita nebo co :).A jaký je váš nějoblíběnější film ? A prostě všechno co mi chcete říct o filmech mi napište do komentářů:).Čekám na vééélké příspěvky.Ráda si totiž přečtu :D .).