Reklamy zde !

Kontrola SB zde !

Rozhovor s ChristinaD

8. října 2013 v 19:37 | Anísek |  Rozhovory
A máme tu po dlouhé době další rozhovor ! tentokrát s ChristinouD :)) která má blog http://ande-musik-evigt.blog.cz/
1.Jak vznikla tvá přezdívka ?
2.Jak dlouho bloguješ ?
3.Můžeš se nám něják představit ? Jaké máš třeba záliby jestli máš nějákého mazlíčka atd :))
4.Co plánuješ změnit na svém blogu ?
5.A poslední otázka je co by si všem co tohle čtou vzkázala ?

¨
1. Na blogu mám přezdívku ChristinaD, která pochází ještě z doby, kdy jsem byla velký fanoušek Fantoma Opery (blog měl být vlastně o něm). Přezdívka je primitivní. Má nejoblíbenější postava byla Christina Daae, tak jsem si její jméno vypůjčila. Pokud myslíš moji přezdívku na všech ostatních internetových stránkách (Amoris), pochází to rovněž z té doby. Amor znamená anděl (Fantom Opery = Anděl Hudby) a to -is je tam hlavně proto, aby to znělo lépe. :)
2. Bloguji asi tři roky, s pauzami.
3. No... studuji Knihovnictví na SOŠ, čemuž odpovídá i má největší záliba: četba. Mezi mé nejoblíbenější romány patří Bídníci od Victora Huga, ale ráda trávím čas i u knih od Julesa Vernea (například Tajuplný ostrov) a také ráda povídky píšu, některé můžeš najít i na mém blogu http://ande-musik-evigt.blog.cz/. Povětšinou píšu FFiction povídky, ale některé jsou i čistě z mé hlavy, záleží na tom, jak mi to zrovna jde. :) Také moc ráda chodím do divadla. Zvířátko nemám, ale mívala jsem králíčka (bohužel ve věku 10ti let zemřel). Až budu bydlet sama a vydělám si první peníze, ráda bych si pořídila fretku... :)
4. Na svém blogu neplánuji v současné době měnit asi nic, nedávno jsem změnila layout. Až budu zas nespokojená, určitě se něco ke změně najde, ale zatím nic. :)
5. Co bych vzkázala? Ať jsou sami sebou a nebojí se ukázat své názory, ať už při komunikaci nebo klidně jen na blogu, ale hlavně si nehrajte na někoho, kým nejste! :) Věřte mi, znám to!
Moc ti děkuji za rozhovor ! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama